NIKE

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Pegasus 38

Neutraalne, kerge, keskmiselt pehmendatud, mugava pealsega  ökonoomse hinnaklassi treeningjalats. Saadaval nii suvine kui ka talvine Shield vetthülgiva pealsega versioon.

Nike Air Zoom Vomero 16

Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel.

Nike Epic React Flyknit 2

on kerge ning pehme, ülimugava kootud pealsega treeningjalats. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja siledatele ( asfalt, staadion) aluspinnastele.

Nike Air Pegasus Trail 3 GTX

Neutraalne, kerge, hästi pehmendatud, mugava pealsega  universaalne jooksujalats, mis sobib harrastajale nii asfaldile kui maastikule. Veekindla Goretex pealsega.

Nike Zoom Structure 24

on pehmele ja toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas.

Nike Zoom Tempo Next % Flyknit 

Kerge ja pehme, komposiitplaadiga jäigastatud treening-võistlusjalats. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud jalatsisse.

Eriti vajalik neile kes kavatsevad tulevikus AlphaFly võistlusteks jalga panna ja selleks eelnevalt treenida-kohaneda.

Nike Pegasus Turbo2

on kerge ja pehme treening-võistlusjalats. Tänu tallamaterjaliks kasutatud ZoomX ja Epic vahtudele hoopis teine kaal ning tunnetus võrreldes odavama hinnaklassi Pegasus 35-ga.

Nike ZoomX Vaporfly Next % meestele.

odavam Zoom Vaporfly 4% Flyknit naistele.

on eliit-tasemele pakutav kerge ja kiire talda paigutatud süsinikkiudplaadiga võistlusjalats.

Nike Air Zoom Wildhorse 7

on  kerge, hea haarduvusega ja pehme treeningijalats maastikujooksuks.  Zoom õhkpadi talla kannaosas.