New Balance


NEW BALANCE 1500 v6
Kerge kaaluga jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib võistluslikku ning kergelt toestatud jooksutossu. Hea põrutuskindlus, sobib kogenud harrastajale maratoniks. Saadaval nii naistele kui meestele.

NEW BALANCE Fuel Cell Propel v2
Kerge kaaluga väga mugava pealsega jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib võistluslikku ja kerget ning samas lihtsat jooksutossu. Keskmine põrutuskindlus, sobib algajale kergeks treeningsussiks. Saadaval nii naistele kui meestele.

.
NEW BALANCE Fresh Foam 1080 V11
Eriti pehme tallaga treeningjalats on mõeldud neutraalse jalatüübiga jooksjale. Hea põrutuskindlus, veidi parandatud geomeetria, kanna-päka suhe 10mm.


NEW BALANCE Fresh Foam Vongo V5
Suhteliselt kerge ning hea põrutusleevendusega treeningjalats mis mõeldud toestust ootavale jooksjale.  Kanna-päka suhe 8 mm. Saadaval naistele.


NEW BALANCE Fresh Foam 860 V11
Treeningjalats, mis pakub head toestust keskmise ja veidi raskema kehakaaluga ülepronatsioonile kalduvale jooksjale. Hea põrutuskindlus, uuendatud pealne. Kanna-päka suhe 10mm. Saadaval naistele ja meestele (ka ekstra lai liist).


NEW BALANCE Fuel Cell Prism
Keregekaaluline treeningjalats, sobib harrastajale ka võistlusjalanõuks. Pakub veidi stabiilsust kergekaalulisele jooksjale. Kanna-päka suhe 8 mm.


NEW BALANCE FUEL CELL RC ELITE 2
Tipptasemel võistlusjalats, kerge ning pehme vahuga ning süsinikplaadiga tallas.  Saadaval  meestele.


NEW BALANCE FUEL CELL REBEL V2
Kerge ja neutraalne tempoka jooksja jalats mis mõeldud treenijale, kel jooksutehnika kontrolli all. Uus mudel. 6mm kanna-päka suhe. Saadaval naistele.


NEW BALANCE MT 590
Jooksujalats on mõeldud jooksjale kes soovib neutraalset, lihtsat ning universaalset jooksutossu nii maastikule kui linna erinevatele pinnastele. Keskmisel tasemel põrutuskindlus, sobib noortele treeningjalatsiks. Lihtsama konstruktsiooniga, väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Saadaval nii naistele kui meestele.