Adidas

 

Adidas Adizero Tempo 9 Boost 

Kerge kaaluga treeningjalanõu, mis sobib kerge ülepronatsiooniga jooksjale nii võistlusteks kui kiiremateks treeninguteks. Tald on kombineeritud EVA ning Boost materjalist. Uudne pealne on väga mugav ning jalga paitav. Saadaval nii naistele kui ka meestele.

Adidas Adizero Takumi Sen 3
Kerge võistlusjalajalanõu. Sobib neile, kes otsivad asfaldil maksimaalset kergust ning head teetunnetust. Boost vaht ainult talla esiosas. Jaapani turu jaoks toodetud meeste mudel.
Adidas Adizero Boston 7 Boost
Kerge ja võistluslik treeningjalanõu. Sobib neutraalsele ning alapronatsiooniga jalatüübile. Tald on valmistatud suuremalt osalt Boost materjalist. Saadaval nii naistele kui meestele.
Adidas Energy Boost Aktiv
Väga pehme treeningjalanõu. Sobib neile, kes otsivad asfaldil maksimaalset kaitset põrutuse eest. Meeste mudel.
Adidas Terrex CMTK GTX
Pehmel või lumisel pinnasel hea pidamisega Continental kummiga treeningjalats metsaradadele. Sobib neutraalsele jalatüübile. Püsib kindlalt ümber kitsama laiusega jala. Goretex veekindel pealne. Saadaval nii naistele kui meestele.
Adidas Adizero Adios Boost
Suhteliselt õhukesel ja tundlikul Boost tallal võistlusjalats. Sobib nii harrastajale lühemateks distantsideks  kui kogenud maratoonarile. Keskmine liistulaius. Saadaval nii naistele kui meestele.
Adidas Supernova ST Boost
Toestatud ja pehme treeningjalats. Sobib algajale, kel keskmisest enam kehakaalu ning vajadus toestada ülepronatsiooni. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele. Naistele ja meestele.
Adidas Response LT Boost
Kerge ja pehme ja ökonoomses hinnaklassis neutraalne  treeningjalats. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele. Naistele ja meestele.
Adidas Supernova Boost
Neutraalne pehme treeningjalats. Sobib raskemale jooksjale kes ootab jalatsist head pehmendust. Naistele ja meestele.
Adidas Response Trail Boost
Suure mustri ning pehmel pinnasel hea pidamisega treeningjalats metsaradadele. Sobib neutraalsele jalatüübile. Püsib kindlalt ümber jala. Meeste mudel.