Aluskiht

Jooksuriietuse aluskiht

Aluskihi tähtsusest ning valimisest loe paremal olevast menüüst Jooksuriide valimine.

Nike Pro Combat Compression Mens Longsleeve Shirt
Kompressioonisärk mis vähendab lihaste vibratsiooni ning suudab parandada hapnikuga rikastatud verevarustust. Õhuke materjal, mis tagab higi transpordi nahast eemale.
Asics Tokyo Seamless Longsleeve Shirt


Pikkade käistega mugav jooksusärk, mis veidi kohevama materjali tõttu sobib hästi talviseks soojemaks alussärgiks.

Saucony Omni LX tights

Liibuvad, mis tehtud Termoreguleerivast Drylete materjalist, sobivad talvel ka esimeseks kihiks. Saadaval nii naistele kui meestele.

Saucony Motion Sensor Bra

Saucony Perfomance Shape tehnoloogia järgi valmistatud rinnahoidjatel on eelvormitud hingavast materjalist hästi toetav rinnaosa, Sorbtek vooder, flat-seam konstruktsioon, hook-eye kinnitus. Õlapaelad jooksevad seljal risti. Sobib just nõudlikumale jooksuharrastajale, ka suurematele korvisuurustele. Leiate sobiva suuruse nii rinnaaluse ümbermõõdu kui korvi suuruse mõõdu järgi.

32-40 B/C/D/DD

Asics Seamless Baselayer  tights naistele

Soe pesu nõudlikule jooksuharrastajale. Puuduvad õmblused vähendavad tunduvalt hõõrdumise ohtu. Eri koega paneelid võimaldavad ideaalse istuvuse ümber jalgade ning säilitavad oma vormi ka pikemaajalise kasutamise käigus.

Saucony Velocity long sleeve
Särk mis sobib nii aluskihiks kui eraldi jooksusärgiks. Minimaalse arvu õmblustega konstruktsioon hõõrdumise ärahoidmiseks. Pikad pöidlaauguga käised käte soojas hoidmiseks.
Nike Pro Longsleeve liibuv särk naistele

pikkade käistega õhuke treeningsärk, sobib hästi ka alumiseks kihiks jooksuriiete alla.

Saucony alusbokserid

Soe pesu nõudlikule jooksusõbrale.  Eri koega paneelid võimaldavad ideaalse istuvuse ümber jalgade ning säilitavad oma vormi ka pikemaajalise kasutamise käigus.

Saucony Altitude Baselayer
Väga soe pesu nõudlikule jooksusõbrale. Minimaalse arvu õmblustega konstruktsioon hõõrdumise ärahoidmiseks. Hoolimata sellest ideaalse istuvusega, säilitab oma vormi ka pikemaajalise kasutamise käigus. Sobib väga külmade ilmade aluskihiks.
Under Armor seamless undershorts
väga kerge kaaluga ning õmblustevabalt kostrueeritud aluspüksid. Sobib alumiseks kihiks jooksuriiete alla, et vähendada hõõrdumist ning transportida higi kehast eemale.