Mütsid ja kindad

Meestele
ja naistele
Asics jooksukäpik

Universaalne käpik jooksmiseks ka külmema talveilmaga. Väga kergest SonicLite materjalist oranz pealne hoiab eemale vihma ning tuule, samas pehmest polyestrist sisemine sõrmik annab sooja. SonicLite pealse saab tagasi pöörata (vt allpool) ning peita, siis on kinnas nagu fliisist sõrmik ja palju hingavam. Pealsel ka plüüzhpaneel nina pühkimiseks. Ekstra saab vabastada veel pöidla ning nimetissõrme kinnast käest võtmata.

Segeri müts-mask
Pehmest polüestrist müts koos kaelasoojendajaga kaitseb pead igast küljest karmima külma eest. Ka 20 kraadine pakane ei takista nüüd jooksma minekut.
Gore Mythos 2.0 Windstopper jooksumüts

Talvine jooksumüts, peatab tuule ja vihma ning hoiab sinu pea soojana ka korralikes pakasekraadides. Palju reflektoreid. Saadaval ka mustana.

Gore Mythos 2.0 Windstopper jooksukindad

Talvised jooksukindad. Kõrge käiseosa ning windstopper materjal peatavad tuule ja vihma ning hoiavad sinu sõrmad soojana ka karmimates tingimustes joostes. Lukuga tasku võtmele või müntidele.

Saucony jooksukäpik

SonicLite pealse saab tagasi pöörata (vt ülalpool) ning peita, siis on kinnas nagu fliisist sõrmik ja palju hingavam. Pealsel ka plüüzhpaneel nina pühkimiseks. Ekstra saab vabastada veel pöidla ning nimetissõrme seejuures kinnast käest võtmata. Saadaval ka Vizipro Oranzh.

Asics talvine jooksukinnas

Vooderdatud sõrmik tuulisema ning vihmasema ilma tarvis. Pealne hoiab eemal tuule ja vihmasabina, vooder ning käiseosa reguleerivad temperatuuri.  Erk värv ja suur helkurriba teevad need kindad kaugelt nähtavaks. Saadaval mitmes värvitoonis.

100% Polyester.

Saucony jooksukinnas

Kerge sõrmik tuulisema ning vihmasema ilma tarvis. Sonic Lite pealne hoiab eemal tuule ja vihmasabina, Drylete vooder ning käiseosa reguleerivad temperatuuri. Magnetkinnitused käiseosas. Vizi Pro värv, väga suur helkurriba ning taaslaetava akuga LED lambike teevad need kindad kaugelt nähtavaks. Need on sinu teine elukindlustus. Saadaval ka musta ning roosana.

100% Polyester. 76 gm

Asics Seamless Light Beanie

Väga hea kerge ja õhuke peakate veidi tuulisemasse ilma. Helkurid suurendavad ohutust.

Asics Winter Beanie

Talvine jooksumüts, paksem ja tihedamakoelisem materjal kui suvis-sügisesel variandil. Saadaval ka must ning roheline.