Vahekiht

Jooksuriietuse vahekiht

Jooksuriiete vahekihi tähtsusest ning valimisest loe lähemalt paremal olevast menüüst Jooksuriide valimine.

 

Saucony Womens Omni Sport Top

Uus pehme, niiskust mitteimav ning keskmisest veidi kergem jooksujakk, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks. 3M reflektorid, lukuga tasku küljel, lukuotsa kaitse kaelal. Saadaval ka sinise/valgena.

Asics Ladies winter Top

Niiskust mitteimav dressipluus, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks. pkad pöidlaauguga käiste otsad. Eest lühikese lukuga.

 

Saucony Womens Drylete Sport Top

Uus ruudulise struktuuriga pehme, niiskust mitteimav ning keskmisest veidi kergem jooksujakk, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks. Tasku seljal, lukuotsa kaitse.

Saucony Mens Optimal Sport Top

Uus ruudulise struktuuriga pehme, niiskust mitteimav ning keskmisest veidi kergem jooksujakk, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks.  3M reflektorid, tasku seljal, lukuotsa kaitse.

95% Polyester / 4% Spandex, 200 gr/sqm

Saucony Inferno 1/4 Zip Top

Niiskust mitteimav ning keskmise isolatsioonivõimega kergem jooksupluus nõudlikumale jooksjale, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks kergeks vahekihiks. 50+ UPF päikesekaitse.

50% Recycled polyester/ 50% Polyester, 128 gr/sqm

Asics Level 1 Women’s Long Sleeve Winter Top

Niiskust mitteimav ning keskmisest veidi suurema isolatsioonivõimega jooksujakk nõudlikumale jooksjale, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks. Naiselikult roosad vahepaneelid. 65% Thermocool / 35% Polyester, 280 gr/sqm

Nike Air Pegasus Asics Level 1 Men’s Long Sleeve Winter Top

Niiskust mitteimav ning keskmisest veidi suurema isolatsioonivõimega jooksujakk nõudlikumale jooksjale, sobib hästi tuulevaba ilma korral pealiskihiks või talviseks vahekihiks. 65% Thermocool / 35% Polyester, 280 gr/sqm