Saucony

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Saucony Triumph ISO5
Tipptasemel treeningjalanõu neutraalse jalatüübiga jooksjale, kes vajab maksimaalset põrutuskaitset. Kanna-päka suhe on 8mm. Jalats on võrreldes varasema versiooniga täiesti uuendatud pealsega, lisaks veelgi pehmema tallaga.
Saucony  Kinvara 10
Väga kerge treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale, sobib nii treeninguks kui võistlemiseks. Päris minimalistliku ehitusega jooksujalats, millel vaid 4mm kanna-päkaosa suhe, samas pehme vahetald.
Saucony Ride ISO 
Treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale. Sobib jooksjale, kes ootab jalatsist korralikku põrutusleevendust võimalikult kerge kaalu ning hea teetunnetuse juures, päka-kanna suhe 8mm. Kõige selle juures ökonoomne hinnaklass.
Saucony Fastwitch
Kerge kaaluga, sisseehitatud toestusega võistlusjalats, sobib ka kiirustreeninguteks. Drenaazhiaukudega tallakonstruktsioon sobib vihmas jooksmiseks ning eriti hästi just triatleetidele. Pealne väga väheste õmblustega, sobib seetõttu ka sokita kasutamiseks.
Saucony Guide ISO2

Sobib jooksjale, kes vajab turvaliselt stabiilset ja pehmet, samas suhteliselt kerget treeningjalatsit. Hea toestuse tõttu sobib ülepronatsiooniga jooksjatele. Päka-kanna suhe vaid 8mm, seetõttu sobib hästi ka kogenumale jooksjale.

Saucony Freedom ISO 2
Minimalistliku suundumusega konstrueeritud kuid samas väga pehme ning mugav treeningjalanõu. Väiksema kanna-päkaosa suhte tõttu (4mm) sobib hästi just kogenumale jooksjale.
Saucony Type A8
Tipptasemel võistlusjalats, jooksjale kes soovib kerget ning tundliku tallaga võistlussussi. Ilma õmblusteta pealne, kaal 167 grammi meeste US9,0
Saucony Hurricane ISO2

Väga pehme ning samas stabiilne jooksujalats neile, kel vaja toestust ülepronatsiooni puhul. Päka kanna suhe 8mm, nii sobib see jalats ka kogenud jooksjale. Sokina liibuv pealne sobib erinevate jalakujudega, samas on tugevdused pealses asetatud nii, et paeltega saab hästi fikseerida ka kitsama ning madalama jala.

Saucony Zealot ISO 3

Treeningjalats hästi pehme ja painduva, samas stabiilse tallaga. Parajalt kerge ning sobib seetõttu nii treenimiseks kui ka võistlemiseks pikkadel distantsidel.  Everun vaht tallas tagab pehmendava vahu pikema eluea. 4mm päka-kanna kõrguste vahega.