Saucony

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Saucony Triumph 18
Tipptasemel treeningjalanõu neutraalse jalatüübiga jooksjale, kes vajab maksimaalset põrutuskaitset. Kanna-päka suhe on 8mm. Jalats on võrreldes varasema versiooniga täiesti uuendatud pealsega, lisaks veelgi pehmema tallaga.
Saucony Endorphin PRO
Eliittaseme võistlejatele suunatud kerge ja kiire jooksujalats. Lisatud süsinikkiudplaat kiirema tõukejõu saavutamiseks.
Saucony  Liberty ISO2
Minimalistliku suundumusega konstrueeritud kuid samas väga pehme ning mugav treeningjalanõu. Väiksema kanna-päkaosa suhte tõttu (4mm) sobib hästi just kogenumale jooksjale. Lisatud kerge toestus väsinud jala toetamiseks.
Saucony  Kinvara 11
Väga kerge treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale, sobib nii treeninguks kui võistlemiseks. Päris minimalistliku ehitusega jooksujalats, millel vaid 4mm kanna-päkaosa suhe, samas pehme vahetald.
Saucony Ride 14 
Treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale. Sobib jooksjale, kes ootab jalatsist korralikku põrutusleevendust võimalikult kerge kaalu ning hea teetunnetuse juures, päka-kanna suhe 8mm. Kõige selle juures ökonoomne hinnaklass.
Saucony Fastwitch
Kerge kaaluga, sisseehitatud toestusega võistlusjalats, sobib ka kiirustreeninguteks. Drenaazhiaukudega tallakonstruktsioon sobib vihmas jooksmiseks ning eriti hästi just triatleetidele. Pealne väga väheste õmblustega, sobib seetõttu ka sokita kasutamiseks.
Saucony Guide 13

Sobib jooksjale, kes vajab turvaliselt stabiilset ja pehmet, samas suhteliselt kerget treeningjalatsit. Hea toestuse tõttu sobib ülepronatsiooniga jooksjatele. Päka-kanna suhe vaid 8mm, seetõttu sobib hästi ka kogenumale jooksjale.

Saucony Freedom ISO 2
Minimalistliku suundumusega konstrueeritud kuid samas väga pehme ning mugav treeningjalanõu. Väiksema kanna-päkaosa suhte tõttu (4mm) sobib hästi just kogenumale jooksjale.
Saucony Type A9
Tipptasemel võistlusjalats, jooksjale kes soovib kerget ning tundliku tallaga võistlussussi. Ilma õmblusteta pealne, kaal 167 grammi meeste US9,0
Saucony Hurricane 22

Väga pehme ning samas stabiilne jooksujalats neile, kel vaja toestust ülepronatsiooni puhul. Päka kanna suhe 8mm, nii sobib see jalats ka kogenud jooksjale. Sokina liibuv pealne sobib erinevate jalakujudega, samas on tugevdused pealses asetatud nii, et paeltega saab hästi fikseerida ka kitsama ning madalama jala. Hetkel vaid meeste mudel.

Saucony Guide ISO2 TR

Stabiilne ja pehme, samas suhteliselt kerge treeningjalats, millele lisatud veidi sügavam muster maastikuteede jaoks. Sobib hästi sügisele treeningule erinevatel pinnastel. Hea toestuse tõttu sobib ülepronatsiooniga jooksjatele. Päka-kanna suhe 8mm, seetõttu sobib hästi ka kogenumale jooksjale.