Asics

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Asics Gel Nimbus 25

Väga pehme tallaga tipptasemel neutraalne jooksujalats on mõeldud kõrge või normaalse jalavõlvi ning normaalse või alapronatsiooniga jooksja jalale. Sobib hästi neile, kes asfaldil treenides eriti palju põrutusleevendust vajavad. Väga mugavad ning luksuslikult pehmed pealsematerjalid ja polsterdused kohanevad jala kujuga.

Asics Gel Kayano 31

Asicsi tippjooksujalats on mõeldud treenijale kes vajab pronatsioonituge ning  pehmet jalatsit. Väga universaalne eri jooksjate kaalu suhtes, sobib ka raskemale jooksjale. Väga pehmed ning mugavad pealismaterjalid. Uus versioon on taaskord veidi pehmem kui varasemad versioonid.

Saadaval ka vetthülgiva ja tuultpidava pealsega Liteshow versioon nii meestele kui naistele.

Asics Magic Speed 3

Asicsi kerge süsinikkiudplaadiga varustatud võistlusjalats, mis projekteeritud kerge kaalu ja hea pöia treenitusega jooksjatele.

Asics Gel DS Trainer 26


Kergekaaluline jooksujalats milles saab nii võistelda kui ka treenida tänu kergetele talla- ning pealismaterjalidele, piisavale põrutusleevendusele, ning kergele toestusele. Sobib vähese ülepronatsioonikalduvusega jooksjale. Laiem liist kui varasemal versioonil.

Asics EvoRide Speed

on kerge treeningjalats, millel uus, kiikuva talla geomeetria ning 5mm drop. Sobib nii tempojooksudeks kui võistlemiseks. Eelis neil kergemakaalulistel jooksjatel kes suudavad hoida jooksuasendit ka väsinuna.

Asics NovaBlast 3

Asicsi uue põlvkonna väga pehme vahuga treeningjalats, mis kerge kaalu tõttu sobib ka pikemateks rahulikuma tempoga võistlusdistantsideks.

Asics GT 2000-12


Toestusega jooksujalanõu, sobib keskmise kaaluga jooksjale ning ülepronatsiooniga jalatüübile. GT 2000 on lihtsama ning jäigema ehitusega kui Gel Kayano, pakkudes siiski sarnaseid omadusi odavama hinna eest. Saadaval ka veekindla Goretex pealsega.

Asics GT 1000-12 

Ökonoomsel hinnatasemel treeningjalats ülepronatsiooniga jala toetamiseks, pakub sarnaseid omadusi kui GT2000, aga vähem pehmust ning lihtsam vooderdus. Sobib algajale, kel jooksumahud väiksemad. Saadaval nii suvise kui ka  veekindla Goretex pealsega.

Asics GEL NOOSA TRI 15


Noosa on triatleetidele mõeldes muudetud detailidega Evoride Speed mudeli

analoog. Kiikuva tallageomeetriaga tempojooksudeks sobiv treeningjalats millel on veelgi hingavama võrguga pealne.

Asics GEL Cumulus 25

Treeningjalats jooksjale, kel sobib neutraalne pehme jooksujalanõu ning kes otsib turvalist jalatsit asfaldile. Pakub sarnaseid omadusi Nimbusega aga lihtsama konstruktsiooniga ning odavam. Naistele olemas ka eriti kitsas liist.

Saadaval nii suvise kui ka veekindla Goretex pealsega.