Asics

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Asics Gel Nimbus 21
Väga pehme tallaga tipptasemel neutraalne jooksujalats on mõeldud kõrge või normaalse jalavõlvi ning normaalse või alapronatsiooniga jooksja jalale. Sobib hästi neile, kes asfaldil joostes eriti palju põrutusleevendust vajavad. Väga mugavad ning luksuslikult pehmed pealsematerjalid kohanevad jala kujuga.
Asics Gel Kayano 25
Asicsi tippjooksujalats on mõeldud inimesele kes vajab pronatsioonituge ning väga pehmet jalatsit. Väga universaalne eri jooksjate kaalu suhtes, sobib ka raskemale jooksjale. Väga pehmed ning mugavad pealismaterjalid. Uus, 23. versioon on taaskord veidi pehmem ning venivama ja mugavama pealsega kui varasemad versioonid.
Asics Gel DS Trainer 24
Kergekaaluline jooksujalats milles saab nii võistelda kui ka treenida tänu kergetele talla- ning pealismaterjalidele, piisavale põrutusleevendusele, ning kergele toestusele. Sobib vähese ülepronatsioonikalduvusega jooksjale. Laiem liist kui varasemal versioonil.
Asics DS Racer 11
on alla 200 gr kaaluv jooksujalats, mis mõeldud vaid võistlemiseks. Sobib vaid kergemakaalulisele jooksjale kes suudab hoida jooksuasendit ka väsinuna. Jalats pakub ka kerget pronatsioonitoestust. Tallas läbivad augud, mis soosivad vee välja voolamist jooksu ajal.
Asics GT 2000-5 Plasmaguard
Toestusega jooksujalanõu, sobib keskmise kaaluga jooksjale ning ülepronatsiooniga jalatüübile. GT 2000 on lihtsama ehitusega kui Gel Kayano, pakkudes siiski sarnaseid omadusi odavama hinna eest. Plasmaguard pealne kaitseb sügistalvel jalga märja ilma eest.
Asics DS Trainer 22 Neutral

Kergekaaluline treening-võistlusjalats, mis sobib nii neutraalsele kui ka alapronatsiooniga jalatüübile. DS Traineri ilma toestuseta variant. Sobib pigem kitsama liistuga jalale.

Asics Gel Super J 33
Kergekaalulised tossud mõistlikul hinnatasemel. Sobivad kerget toestust vajavale  jalatüübile. Asics 33-seeria esindaja, kus lähtutud kontseptsioonist “vähem on parem”. Kanna-päka kõrguste vahe 6mm on madalam kui ülejäänud Asicsi jooksu treeningjalatsitel. Geel ainult kannaosas, sobib kergemat tüüpi võistluslikumale  jooksjale.
Asics GT 1000-7 GTX
Ökonoomsel hinnatasemel treeningjalats ülepronatsiooniga jala toetamiseks, pakub sarnaseid omadusi kui GT2000, aga vähem pehmust ning lihtsam vooderdus. Sobib algajale, kel jooksumahud väiksemad ning kergemale jooksjale. Saadaval nii suvise kui ka ka  talvise veekindla Goretex pealsega.
Asics GEL NOOSA TRI 11
on DS Traineri analoog, millele antud veidi erinevad detailid. Kergelt toestatud, veidi tugevamalt ehitatud ja laiemale jalale sobiv pealne kui DS Traineril. Kaasa kiirkinnitused triatlonihuvilistele.
Asics GEL Cumulus 20 GTX

Treeningjalats jooksjale, kel sobib neutraalne pehme jooksujalanõu ning kes otsib turvalist jooksujalatsit asfaldile. Pakub sarnaseid omadusi Nimbusega aga odavama hinna eest. Saadaval nii suvise kui ka talvise veekindla Goretex pealsega.