Asics

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Asics Gel Nimbus 22

Väga pehme tallaga tipptasemel neutraalne jooksujalats on mõeldud kõrge või normaalse jalavõlvi ning normaalse või alapronatsiooniga jooksja jalale. Sobib hästi neile, kes asfaldil joostes eriti palju põrutusleevendust vajavad. Väga mugavad ning luksuslikult pehmed pealsematerjalid ja polsterdused kohanevad jala kujuga.

Asics Gel Kayano 27

Asicsi tippjooksujalats on mõeldud inimesele kes vajab pronatsioonituge ning  pehmet jalatsit. Väga universaalne eri jooksjate kaalu suhtes, sobib ka raskemale jooksjale. Väga pehmed ning mugavad pealismaterjalid. Uus, 23. versioon on taaskord veidi pehmem ning venivama ja mugavama pealsega kui varasemad versioonid.

Asics Gel DS Trainer 25


Kergekaaluline jooksujalats milles saab nii võistelda kui ka treenida tänu kergetele talla- ning pealismaterjalidele, piisavale põrutusleevendusele, ning kergele toestusele. Sobib vähese ülepronatsioonikalduvusega jooksjale. Laiem liist kui varasemal versioonil.

Asics EvoRide

on kerge treeningjalats, millel uus, kiikuva talla geomeetria ning 5mm drop. Sobib nii tempojooksudeks kui võistlemiseks. Elis neil kergemakaalulistel jooksjatel kes suudavad hoida jooksuasendit ka väsinuna.

Asics GT 2000-8


Toestusega jooksujalanõu, sobib keskmise kaaluga jooksjale ning ülepronatsiooniga jalatüübile. GT 2000 on lihtsama ehitusega kui Gel Kayano, pakkudes siiski sarnaseid omadusi odavama hinna eest. Lite Show versioonil lisatud hulgaliselt helkureid.

Asics GT 1000-8 

Ökonoomsel hinnatasemel treeningjalats ülepronatsiooniga jala toetamiseks, pakub sarnaseid omadusi kui GT2000, aga vähem pehmust ning lihtsam vooderdus. Sobib algajale, kel jooksumahud väiksemad. Saadaval nii suvise kui ka  veekindla Goretex pealsega.

Asics GEL NOOSA TRI 11


Noosa on triatleetidele mõeldes muudetud detailidega DS Traineri analoog. Kergelt toestatud, veidi tugevamalt ehitatud ja hingavama võrguga pealne kui DS Traineril. Peal on kiirkinnitused, paelad kaasa.

Asics GEL Cumulus 21

Treeningjalats jooksjale, kel sobib neutraalne pehme jooksujalanõu ning kes otsib turvalist jooksujalatsit asfaldile. Pakub sarnaseid omadusi Nimbusega aga odavama hinna eest. Saadaval nii suvise kui ka veekindla Goretex pealsega.