Asics

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Asics Gel Nimbus 23

Väga pehme tallaga tipptasemel neutraalne jooksujalats on mõeldud kõrge või normaalse jalavõlvi ning normaalse või alapronatsiooniga jooksja jalale. Sobib hästi neile, kes asfaldil treenides eriti palju põrutusleevendust vajavad. Väga mugavad ning luksuslikult pehmed pealsematerjalid ja polsterdused kohanevad jala kujuga. Meestele saadaval ekstra lai liist.

Asics Gel Kayano 28

Asicsi tippjooksujalats on mõeldud treenijale kes vajab pronatsioonituge ning  pehmet jalatsit. Väga universaalne eri jooksjate kaalu suhtes, sobib ka raskemale jooksjale. Väga pehmed ning mugavad pealismaterjalid. Uus, 28. versioon on taaskord veidi pehmem ning venivama ja mugavama pealsega kui varasemad versioonid.

Asics Gel Kayano 27 AWL

Asicsi tippjooksujalats on nüüd saadaval ka vetthülgiva ja sooja pealsega versioonis. Kiirkinnitused ja aasad kannal teevad jalgatõmbamise lihtsaks.

Asics Gel DS Trainer 25


Kergekaaluline jooksujalats milles saab nii võistelda kui ka treenida tänu kergetele talla- ning pealismaterjalidele, piisavale põrutusleevendusele, ning kergele toestusele. Sobib vähese ülepronatsioonikalduvusega jooksjale. Laiem liist kui varasemal versioonil.

Asics EvoRide

on kerge treeningjalats, millel uus, kiikuva talla geomeetria ning 5mm drop. Sobib nii tempojooksudeks kui võistlemiseks. Eelis neil kergemakaalulistel jooksjatel kes suudavad hoida jooksuasendit ka väsinuna.

Asics NovaBlast

Asicsi uue põlvkonna väga pehmel tallal treeningjalats, mis kerge kaalu tõttu sobib ka pikemateks rahulikuma tempoga võistlusdistantsideks. Selgelt neutraalset jalga eeldav jalatsi konstruktsioon.

Asics GT 2000-9


Toestusega jooksujalanõu, sobib keskmise kaaluga jooksjale ning ülepronatsiooniga jalatüübile. GT 2000 on lihtsama ehitusega kui Gel Kayano, pakkudes siiski sarnaseid omadusi odavama hinna eest. Lite Show versioonil lisatud hulgaliselt helkureid.

Asics GT 1000-10 

Ökonoomsel hinnatasemel treeningjalats ülepronatsiooniga jala toetamiseks, pakub sarnaseid omadusi kui GT2000, aga vähem pehmust ning lihtsam vooderdus. Sobib algajale, kel jooksumahud väiksemad. Saadaval nii suvise kui ka  veekindla Goretex pealsega.

Asics GEL NOOSA TRI 13


Noosa on triatleetidele mõeldes muudetud detailidega Evoride 2 analoog. Kiikuva tallageomeetriaga jooksujalats millel on veidi hingavama võrguga pealne kui Evoride 2.

Asics GEL Cumulus 22

Treeningjalats jooksjale, kel sobib neutraalne pehme jooksujalanõu ning kes otsib turvalist jalatsit asfaldile. Pakub sarnaseid omadusi Nimbusega aga lihtsama konstruktsiooniga ning odavam. Saadaval nii suvise kui ka veekindla Goretex pealsega.