NIKE

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Wildhorse 5

on ökonoomne, kerge, hea haarduvusega ja keskmiselt pehme treeningijalats maastikujooksuks. Zoom õhkpadi talla kannaosas.

Nike Air Zoom Pegasus 37

Neutraalne, kerge, keskmiselt pehmendatud, mugava pealsega  ökonoomse hinnaklassi treeningjalats.

Nike Air Zoom Vomero 14

Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel.

Nike Epic React Flyknit 2

on kerge ning pehme, ülimugava kootud pealsega treeningjalats. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja siledatele ( asfalt, staadion) aluspinnastele.

Nike Air Pegasus 36 Trail

Neutraalne, kerge, keskmiselt pehmendatud, mugava pealsega  ökonoomse hinnaklassi maastikujooksujalats. Saadaval ka veekindla Goretex pealsega nii meestele kui naistele.

Nike Zoom Structure 22

on pehmele ja korralikult toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale, erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas. Saada ekstra laia ning ekstra kitsa liistuga variandid.

Nike Zoom Tempo Next % Flyknit 

Kerge ja pehme, komposiitplaadiga jäigastatud treening-võistlusjalats. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud jalatsisse.

Eriti vajalik neile kes kavatsevad tulevikus AlphaFly võistlusteks jalga panna ja selleks eelnevalt treenida-kohaneda.

Nike Pegasus Turbo 2

on kerge ja pehme treening-võistlusjalats. Tänu tallamaterjaliks kasutatud ZoomX ja Epic vahtudele hoopis teine kaal ning tunnetus võrreldes odavama hinnaklassi Pegasus 35-ga.

Nike ZoomX Vaporfly Next % meestele.

odavam Zoom Vaporfly 4% Flyknit naistele.

on eliit-tasemele pakutav kerge ja kiire talda paigutatud karbonplaadiga võistlusjalats.