NIKE

 

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Pegasus 33 Shield
on kerge ja pehme treeningijalats. Zoom õhkpadjad talla ees ning tagaosas.  Pealne vetthülgivast materjalist, sobib hästi meie sügis-talvises kliimas linnatänavatel jooksmiseks.
Nike Air Zoom Wildhorse 3 GTX 
Nike maastikujooksu jalats. Kerge, 4mm kanna-päka suhtega ning kiireteks jooksudeks mõeldud hästi hingava pealsega ning suhteliselt pehme ning painduva tallaga. Sobib just kerge kaaluga jooksjatele. Saadaval ka veekindel Goretex  versioon.
Nike Air Zoom Vomero 12
Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel. Meestele saada ka ekstra laia ning naistele ekstra kitsa liistuga variandid.
Nike Air Zoom Pegasus 34
on kerge ning pehme treeningjalats. Zoom õhkpadjad talla päka- ning kannaosas. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja üsna erinevatele aluspinnastele.
Nike Air Zoom Elite 9
pehme treeningjalats on mõeldud jooksjale kellel on neutraalne jalg aga kes vajab väsides tekkiva kerge ebastabiilsuse vältimiseks jalatsis toestust. Sobib kergema ning keskmise kehakaaluga jooksjale.
Nike Zoom Structure 20/naistel 21

on pehmele ja korralikult toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale, erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas.

 

Nike Zoom Fly ,

Kerge ja pehme võistlusjalats pikkadele distantsidele. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud tossu.

Meestele pakume ka Zoom Vaporfly 4% mudelit.

 

Nike LunarGlide 8 Shield

on pehmele Lunar vahust tallale ehitatud treeningjalats, sobib hästi asfaldile ning staadionile. Dynamic Support tallaehitus lisab jalatsile veidi stabiilsust ülepronatsiooni suhtes. Vetthülgiv ning tuultpidav pealne sobib sügisesse kliimasse.