NIKE

 

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Pegasus 35
on kerge ja keskmiselt pehme treeningijalats. Zoom õhkpadjad talla ees ning tagaosas. Saadaval ka meestele eriti lai ning naistele eriti kitsas mudel.
Nike Air Zoom Wildhorse 4
Nike maastikujooksu jalats. Kerge, 4mm kanna-päka suhtega ning kiireteks jooksudeks mõeldud  suhteliselt pehme ning painduva tallaga. Sobib just kerge kaaluga jooksjatele lihtsamatele radadele.
Nike Air Zoom Vomero 13
Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel. Meestele saada ekstra laia ning naistele ekstra kitsa liistuga variandid.
Nike Epic React Flyknit
on kerge ning pehme treeningjalats. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja siledatele ( asfalt, staadion) aluspinnastele.
Nike Air Zoom Elite 10
kerge treeningjalats on mõeldud jooksjale kellel on neutraalne jalg aga kes vajab väsides tekkiva kerge ebastabiilsuse vältimiseks jalatsis veidi toestust. Sobib kergema ning keskmise kehakaaluga jooksjale.
Nike Zoom Structure 21

on pehmele ja korralikult toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale, erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas. Saada ekstra laia ning ekstra kitsa liistuga variandid.

 

Nike Zoom Fly ja Vaporfly 4%

Kerge ja pehme võistlusjalats pikkadele distantsidele. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud jalatsisse.

Meestele pakume ka Zoom Vaporfly 4% mudelit.

 

Nike Zoom Streak 6

on kerge ja kiire eliit-taseme võistlusjalats.