NIKE

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Wildhorse 5

on ökonoomne, kerge, hea haarduvusega ja keskmiselt pehme treeningijalats maastikujooksuks. Zoom õhkpadi talla kannaosas.

Nike Air Zoom Pegasus 35

Neutraalne, kerge, keskmiselt pehmendatud, mugava pealsega  ökonoomse hinnaklassi treeningjalats. Meestele ja naistele saadaval ka ekstra laia  liistuga variandid.

Nike Air Zoom Vomero 14

Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel.

Nike Epic React Flyknit 2

on kerge ning pehme, ülimugava kootud pealsega treeningjalats. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja siledatele ( asfalt, staadion) aluspinnastele.

Nike Air Zoom Elite 10

kerge treeningjalats on mõeldud jooksjale kellel on neutraalne jalg aga kes vajab väsides tekkiva kerge ebastabiilsuse vältimiseks jalatsis veidi toestust. Sobib võistlustele ja tempotrennideks kergema ning keskmise kehakaaluga jooksjale.

Nike Zoom Structure 22

on pehmele ja korralikult toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale, erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas. Saada ekstra laia ning ekstra kitsa liistuga variandid.

Nike Zoom Fly Flyknit

Kerge ja pehme, carbonplaadiga jäigastatud treening-võistlusjalats. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud jalatsisse.

Eriti vajalik neile kes kavatsevad tulevikus Vaporfly 4% võistlusteks jalga panna.

Nike Pegasus 35 Turbo Zoom X

on kerge ja pehme treening-võistlusjalats. Tänu tallamaterjaliks kasutatud ZoomX ja Epic vahtudele hoopis teine kaal ning tunnetus võrreldes odavama hinnaklassi Pegasus 35-ga.

Nike Zoom Vaporfly 4%Flyknit

on eliit-tasemele pakutav kerge ja kiire talda paigutatud karbonplaadiga võistlusjalats.

Meestele ka Next.