NIKE

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Air Zoom Wildhorse 4
on ökonoomne, kerge ja keskmiselt pehme treeningijalats maastikujooksuks. Zoom õhkpadi talla kannaosas. Saadaval meestele ka talvise Goretex pealsega mudel.
Nike Air Zoom Pegasus 35
Neutraalne, kerge, keskmiselt pehmendatud, mugava pealsega ja ökonoomne treeningjalats. Meestele saada ekstra laia ning naistele ekstra kitsa liistuga variandid.
Nike Air Zoom Vomero 13
Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel. Meestele saada ekstra laia ning naistele ekstra kitsa liistuga variandid.
Nike Epic React Flyknit
on kerge ning pehme, ülimugava kootud pealsega treeningjalats. Sobib neutraalse jalaga jooksjale ja siledatele ( asfalt, staadion) aluspinnastele.
Nike Air Zoom Elite 10
kerge treeningjalats on mõeldud jooksjale kellel on neutraalne jalg aga kes vajab väsides tekkiva kerge ebastabiilsuse vältimiseks jalatsis veidi toestust. Sobib võistlustele ja tempotrennideks kergema ning keskmise kehakaaluga jooksjale.
Nike Zoom Structure 21

on pehmele ja korralikult toestatud tallale ehitatud treeningjalats, sobib ka raskemale jooksjale, erinevatele pinnastele. Zoom õhkpadjad kanna ja päkaosas. Saada ekstra laia ning ekstra kitsa liistuga variandid.

Nike Zoom Fly ja Zoom Fly Flyknit

Kerge ja pehme, carbonplaadiga jäigastatud võistlusjalats pikkadele distantsidele. Nike uusim tehnoloogia ning geomeetria kokku pandud laiatarbe müügiks mõeldud jalatsisse.

Tellimisel pakume ka Zoom Vaporfly 4% mudelit.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Shield
on kerge ja keskmiselt pehme treeningijalats millel talviselt sobiv soe ning vetthülgiv pealne. Ka väliskumm on talvise libedaga parema haakuvusega kui suvine variant.
Nike Zoom Streak 6

on kerge ja kiire eliit-taseme võistlusjalats.