NIKE

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Nike Lunar Racer
on kerge poolmaratoni- või maratonijalats. Ülikergest Lunar vahust tald. Unisex mudel, pealne kohandub hästi jooksja pöia kujuga.
Meestel Nike Zoom Wildhorse 3,     Naistel GTX versioon
Nike maastikujooksu jalats. Kerge, 4mm kanna-päka suhtega ning kiireteks jooksudeks mõeldud hästi hingava pealsega ning suhteliselt pehme ning painduva tallaga. Sobib just kerge kaaluga jooksjatele. Saadaval ka veekindel Goretex versioon.
Nike Zoom Vomero 11
Nike üks luksuslikumaid neutraalseid jooksujalatseid on mõeldud normaalse või kõrge võlviga jalale.  Pehme vooderdusega ning väga head põrutuskindlust pakkuv treeningmudel.
Nike Air Zoom Structure 20
on tugev ja hästi toestatud treeningjalats. Mõeldud jooksja jalgu korralikult toestama ning pehmendama pikkadel stressavatel asfalditreeningutel. Meestele saadaval ekstra lai liist 2E.
Nike Air Zoom Elite 8
pehme treeningjalats on mõeldud jooksjale kellel on neutraalne jalg aga kes vajab väsides tekkiva kerge ebastabiilsuse vältimiseks jalatsis toestust. Sobib kergema ning keskmise kehakaaluga jooksjale.
Nike Zoom Strike LT3

on õhukesel tallal tipptasemel ülikerge võistlusjalats, projekteeritud lühematele maanteejooksudele ja treenitud jalgadele. Unisex mudel.

 

Meestel Nike Free Run Flyknit,

Naistel Nike Free 3.0 Flyknit

Jalats on mõeldud eelkõige pöia- ja säärelihaste stabiilsuse treenimiseks. Kuna olemas ülepingest tekkivate vigastuste oht, siis pikemaid distantse võiks neis jalanõudes joosta vaid kogenud ning treenitud sportlane. Hästi liibuv ja mugav kootud pealne ning ülihästi liikuv tald teevad Nike Free Flyknit jooksjalanõu jalas täiesti märkamatuks. Freed sobivad seetõttu igapäevaseks käimiseks tänaval.  Märge 3,0 tähistab kõige õhemat ja liikuvamat talda Nike Free jooksutossude seerias.