Saucony

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Saucony Triumph 19
Tipptasemel treeningjalanõu neutraalse jalatüübiga jooksjale, kes vajab maksimaalset põrutuskaitset. Kanna-päka suhe on 8mm. Jalats on võrreldes varasema versiooniga täiesti uuendatud pealsega, lisaks veelgi pehmema tallaga.
Saucony Endorphin Speed 3
Kogenumale jooksjale ning võistlejale suunatud kerge ja kiire jooksujalats. Lisatud nylonplaat kiirema energiatagastuse saavutamiseks. Konstruktsioon siiski piisavalt tugev ja toekas, et kasutada seda ka treeningjalatsina.
Saucony  Liberty ISO2
Minimalistliku suundumusega konstrueeritud kuid samas väga pehme ning mugav treeningjalanõu. Väiksema kanna-päkaosa suhte tõttu (4mm) sobib hästi just kogenumale jooksjale. Lisatud kerge toestus väsinud jala toetamiseks.
Saucony  Kinvara 13
Väga kerge treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale, sobib nii treeninguks kui võistlemiseks. Päris minimalistliku ehitusega jooksujalats, millel vaid 4mm kanna-päkaosa suhe, samas pehme vahetald.
Saucony Ride 15 
Treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale. Sobib jooksjale, kes ootab jalatsist korralikku põrutusleevendust võimalikult kerge kaalu ning hea teetunnetuse juures, päka-kanna suhe 8mm. Kõige selle juures ökonoomne hinnaklass.

Saadaval ka talvise veekindla Goretex pealsega Trail variant.

Saucony Fastwitch
Kerge kaaluga, sisseehitatud toestusega võistlusjalats, sobib ka kiirustreeninguteks. Drenaazhiaukudega tallakonstruktsioon sobib vihmas jooksmiseks ning eriti hästi just triatleetidele. Pealne väga väheste õmblustega, sobib seetõttu ka sokita kasutamiseks.
Saucony Guide 15

Sobib jooksjale, kes vajab turvaliselt stabiilset ja pehmet, samas suhteliselt kerget treeningjalatsit. Hea toestuse tõttu sobib ülepronatsiooniga jooksjatele. Päka-kanna suhe vaid 8mm, seetõttu sobib hästi ka kogenumale jooksjale.

Saucony Endorphin Sfift 3
Paksul tallal kaasaegse konstruktsiooniga pehme stabiilne ning mugav treeningjalanõu.
Saucony Type A9
Tipptasemel võistlusjalats, jooksjale kes soovib kerget ning tundliku tallaga võistlussussi. Ilma õmblusteta pealne, kaal 167 grammi meeste US9,0
Saucony Tempus

Uue põlvkonna geomeetriaga pehme ja kerge ning samas stabiilne jooksujalats neile, kel vaja toestust ülepronatsiooni puhul. Päka kanna suhe 8mm, nii sobib see jalats ka kogenud jooksjale. Sokina liibuv pealne sobib erinevate jalakujudega, samas on tugevdused pealses asetatud nii, et paeltega saab hästi fikseerida ka kitsama ning madalama jala.

Saucony Endorphin Pro 3

Süsinikkiudplaadiga kerge ning kiire tipptasemel võistlusjalats. Sobib hästi kogenumale jooksjale.