Saucony

MEESTE MUDELID NAISTE MUDELID
Saucony Zealot ISO 2

Treeningjalats hästi pehme ja painduva tallaga. Parajalt kerge ning sobib seetõttu nii treenimiseks kui ka võistlemiseks pikkadel distantsidel.  Everun vaht tallas tagab pehmendava vahu pikema eluea. 4mm päka-kanna kõrguste vahega.

Saucony  Kinvara 8
Väga kerge treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale, sobib nii treeninguks kui võistlemiseks. Päris minimalistliku ehitusega jooksujalats, millel vaid 4mm kanna-päkaosa suhe, samas pehme vahetald. Saadaval nii suvise kui ka vetthülgiva Runshield pealsega.
Saucony ProGrid Ride 7
Treeningjalats neutraalse jalatüübiga jooksjale. Sobib jooksjale, kes ootab jalatsist korralikku põrutusleevendust võimalikult kerge kaalu ning hea teetunnetuse juures, päka-kanna suhe 8mm. Kõige selle juures ökonoomne hinnaklass.
Saucony ProGrid Fastwitch
Kerge kaaluga, sisseehitatud toestusega võistlusjalats, sobib ka kiirustreeninguteks. Drenaazhiaukudega tallakonstruktsioon sobib vihmas jooksmiseks ning eriti hästi just triatleetidele. Pealne väga väheste õmblustega, sobib seetõttu ka sokita kasutamiseks.
Saucony ProGrid Guide 10

Sobib jooksjale, kes vajab turvaliselt stabiilset ja pehmet treeningjalatsit. Hea toestuse tõttu sobib ülepronatsiooniga jooksjatele. Päka-kanna suhe vaid 8mm, seetõttu sobib ka kogenumale jooksjale.

 

Saucony ProGrid Mirage 5
Minimalistliku suundumusega konstrueeritud kuid samas pehme ning sisseehitatud kerge stabiilsuskontrolliga treening-võistlusjalanõu. Sobib tempojooksudeks neile, kel vaja veidi pronatsioonitoestust. Väiksema kanna-päkaosa suhte tõttu (4mm) sobib hästi just kogenumale jooksjale.
Saucony ProGrid Jazz 18
Treeningjalats jooksuharrastajale, kes soovib ökonoomses hinnaklassis jooksutossu. Kerge stabiilsuskontroll ning parajalt pehmust vastupidavas kogupaketis.
Saucony ProGrid Hurricane ISO

Väga pehme ning samas stabiilne jooksujalats neile, kel vaja toestust ülepronatsiooni puhul. Päka kanna suhe 8mm, nii sobib see jalats ka kogenud jooksjale. Suhteliselt lai ja ümar sokina liibuv pealne sobib laiema liistuga jalakujule, samas on tugevdused pealses asetatud nii, et paeltega saab hästi fikseerida ka kitsama ning madalama jala.

Saucony Type A
Väga kerge (145 grammi meeste US 9,0) tippklassi võistlusjalanõu. Puuduvad õmblused pealsetes ning drenaazhiaugud tallas vähendavad hõõrdumist ning võimaldavad joosta märgades tingimustes ilma sokkideta. Kannal lisakinnitus kiireks jalgatõmbamiseks T2-s.
Saucony ProGrid Triumph ISO
Tipptasemel jalanõu neutraalse jalatüübiga jooksjale, kes vajab maksimaalset põrutuskaitset, samas siiski piisavalt hea tunnetusega treeningjalatsit. Kanna-päka suhe on vaid 8mm. Jalats on võrreldes varasema versiooniga täiesti uuendatud pealsega, lisaks palju pehmema tallaga.