Adidas

Adidas Adizero Tempo Boost SSF
Kerge kaaluga treeningjalanõu, mis sobib kerge ülepronatsiooniga jooksjale nii võistlusteks kui kiiremateks treeninguteks. Tald on kombineeritud EVA ning Boost materjalist. Uudne pealne on väga mugav ning jalga paitav. Naiste mudel.
Adidas Adizero Tempo Boost
Kergekaaluline treeningjalanõu. Sobib kerge ülepronatsiooniga jalatüübiga jooksjale nii tempotreeninguks kui võistlusjalanõuks. Tald on osaliselt Boost materjalist, mis annab jalatsi kannaosale suurema vastupidavuse põrutuskindluse hoidmisel.
Adidas Adizero Boston 6 Boost
Pehme treeningjalanõu, mis on piisavalt kerge et sellega võiks ka võistlema minna. Sobib neutraalsele ning alapronatsiooniga jalatüübile. Tald on valmistatud suuremalt osalt Boost materjalist.
Adidas Response Trail Boost
Suure mustri ning pehmel pinnasel hea pidamisega treeningjalats metsaradadele. Sobib neutraalsele jalatüübile. Püsib kindlalt ümber jala.
Adidas Adios Boost
Suhteliselt õhukesel ja tundlikul Boost tallal võistlusjalats. Sobib nii harrastajale (lühemateks distantsideks)  kui kogenud maratoonarile. Keskmine liistulaius.
Adidas Supernova ST Boost
Toestatud ja pehme treeningjalats. Sobib algajale, kel keskmisest enam kehakaalu ning vajadus toestada ülepronatsiooni. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele.