Adidas

 

Adidas Adizero Tempo 9 Boost SSF
Kerge kaaluga treeningjalanõu, mis sobib kerge ülepronatsiooniga jooksjale nii võistlusteks kui kiiremateks treeninguteks. Tald on kombineeritud EVA ning Boost materjalist. Uudne pealne on väga mugav ning jalga paitav. Naiste mudel.
Adidas Adizero Tempo 9 Boost
Kergekaaluline treeningjalanõu. Sobib kerge ülepronatsiooniga jalatüübiga jooksjale nii tempotreeninguks kui võistlusjalanõuks. Tald on osaliselt Boost materjalist, mis annab jalatsi kannaosale suurema vastupidavuse põrutuskindluse hoidmisel. Meeste mudel.
Adidas Adizero Boston 6 Boost
Kerge ja võistluslik treeningjalanõu. Sobib neutraalsele ning alapronatsiooniga jalatüübile. Tald on valmistatud suuremalt osalt Boost materjalist. Saada nii naistele kui meestele.
Adidas Terrex Trailmaker GTX
Pehmel või lumisel pinnasel hea pidamisega Continental kummiga treeningjalats metsaradadele. Sobib neutraalsele jalatüübile. Püsib kindlalt ümber kitsama laiusega jala. Goretex veekindel pealne. Meeste mudel.
Adidas Adios Boost
Suhteliselt õhukesel ja tundlikul Boost tallal võistlusjalats. Sobib nii harrastajale lühemateks distantsideks  kui kogenud maratoonarile. Keskmine liistulaius. Saadaval nii naistele kui meestele.
Adidas Supernova ST Boost
Toestatud ja pehme treeningjalats. Sobib algajale, kel keskmisest enam kehakaalu ning vajadus toestada ülepronatsiooni. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele. Naistele ja meestele.
Adidas Response LT Boost
Kerge ja pehme ja ökonoomses hinnaklassis neutraalne  treeningjalats. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele. Naistele ja meestele.
Adidas Supernova GTX Boost
Stabiilne ja pehme treeningjalats talviseks treenimiseks. Sobib lumistele ja poristele teedele, Goretex pealne hoiab jalad kuivana. Sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele.
Adidas Response Trail Boost
Suure mustri ning pehmel pinnasel hea pidamisega treeningjalats metsaradadele. Sobib neutraalsele jalatüübile. Püsib kindlalt ümber jala. Meeste mudel.