Adidas

  Adidas Adizero Tempo 9 Boost 

Kerge kaaluga treeningjalanõu, mis sobib kerge ülepronatsiooniga jooksjale nii võistlusteks kui kiiremateks treeninguteks. Tald on kombineeritud EVA ning Boost materjalist. Uudne pealne on väga mugav ning jalga paitav. Saadaval nii naistele kui ka meestele.

  Adidas Adizero Takumi Sen


Kerge võistlusjalajalanõu. Sobib neile, kes otsivad asfaldil maksimaalset kergust ning head teetunnetust, või neile kes soovivad staadionil naelikutele alternatiivi kasutada. Boost vaht ainult talla esiosas. Jaapani turu jaoks toodetud meeste mudel.

  Adidas Adizero Boston 9 Boost


Kerge ja võistluslik treeningjalanõu. Sobib neutraalsele ning alapronatsiooniga jalatüübile. Tald on valmistatud suuremalt osalt Boost materjalist. Saadaval nii naistele kui meestele.

  Adidas Terrex TWO GTX


Igasugustel pinnastel hea pidamisega Continental kummiga ning korraliku mustriga kerge treeningjalats on plaanitud eelkõige metsaradadele. Sobib ka veidi laiemale jalale. Goretex veekindel pealne. Saadaval nii naistele kui meestele.

  Adidas Adizero Adios 4 Boost


Suhteliselt õhukesel ja tundlikul Boost tallal võistlusjalats. Sobib nii harrastajale lühemateks distantsideks  kui kogenud maratoonarile. Keskmine liistulaius. Saadaval nii naistele kui meestele.

  Adidas Supernova GTX 

Toestatud ja pehme tallaga treeningjalats. Mõnus veekindel pealis sobib keskmisele ning kitsamale liistulaiusele. Naistele ja meestele. Saadaval ka suvise pealsega.

  Adidas Solar Glide Boost ST 4

Pehme ja toestatud treeningjalats. Sobib raskemale jooksjale kes ootab jalatsis turvalist pehmust ning toestust. Naistele ja meestele.

  Adidas Solar Glide 4 Boost GTX

Neutraalne pehme treeningjalats. Sobib raskemale jooksjale kes ootab jalatsist väga head pehmendust. Naistele ja meestele. Saadaval veekindla Goretex variandina.

  Adidas Supernova Riot Boost


Maksimalistlikult pehme maastikujooksu jalanõu, sobib raskemale jooksjale. Pealne on soe ning lumekindla ehitusega. Continental kummiseguga välistald annab hea pidamise. 10mm kõrguste vahe päka ja kanna paksuse vahel.