New Balance


NEW BALANCE 1500 v6
Kerge kaaluga jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib võistluslikku ning kergelt toestatud jooksutossu. Hea põrutuskindlus, sobib kogenud harrastajale maratoniks. Saadaval nii naistele kui meestele.


NEW BALANCE Fresh Foam Arishi
Kerge kaaluga väga mugava pealsega jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib võistluslikku ning samas lihtsat jooksutossu. Keskmine põrutuskindlus, sobib algajale kergeks treeningsussiks. Saadaval nii naistele kui meestele.


NEW BALANCE Fresh Foam Vongo V3
Tugeva pealsega ja väga hea stabiilsusega jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib eriti turvalist treeningjalatsit. Väga hea põrutuskindlus, laiem liist. Saadaval naistele.

.
NEW BALANCE 880 V8
Pehme treeningjalats on mõeldud neutraalse jalatüübiga jooksjale. Hea põrutuskindlus, veidi parandatud geomeetria, kanna-päka suhe 10mm. Saadaval ka veekidla Goretex pealsega nii meestele kui naistele.


NEW BALANCE BEACON V2
Suhteliselt kerge ning hea põrutusleevendusega treeningjalats mis mõeldud igale jooksjale. Kerge kaalu tõttu sobib ka harrastajale võistlemiseks. Kanna-päka suhe 6 mm. Saadaval meestele ja naistele.


NEW BALANCE 860 V9
Pehme treeningjalats, mis pakub head toestust keskmise ja veidi raskema kehakaaluga ülepronatsioonile kalduvale jooksjale. Hea põrutuskindlus, uuendatud pealne. Kanna-päka suhe 10mm. Saadaval meestele.


NEW BALANCE Fresh Foam Zante V4
Keregekaaluline treeningjalats, sobib harrastajale ka võistlusjalanõuks. Pakub veidi stabiilsust kergekaalulisele jooksjale. Kanna-päka suhe 8 mm. Saadaval naistele.


NEW BALANCE 610 GTX5
Universaalne treeningjalats, mõeldud jooksmiseks nii maastikul kui asfaldil. Kuna pealne on veekindel ning tald krobelisema mustriga kui tavaliselt, siis sobib hästi talvel väljas kasutamiseks.  Saadaval nii naistele kui meestele.


NEW BALANCE VAZEE RUSH V2
Kerge ning pehme treeningjalats neutraalse jala ning kergema kehakaaluga treenijale, kel jooksutehnika kontrolli all. Uus mudel. 6mm kanna-päka suhe. Saadaval naistele.


NEW BALANCE MT 590
Jooksujalats on mõeldud jooksjale kes soovib neutraalset, lihtsat ning universaalset jooksutossu nii maastikule kui linna erinevatele pinnastele. Keskmisel tasemel põrutuskindlus, sobib noortele treeningjalatsiks. Lihtsama konstruktsiooniga, väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Saadaval nii naistele kui meestele.