New Balance

 
NEW BALANCE 880 V6
Pehme treeningjalats on mõeldud neutraalse jalatüübiga jooksjale. Hea põrutuskindlus, veidi parandatud geomeetria, kanna-päka suhe 10mm. Saadaval ka veekidla Goretex pealsega, nii meestele kui naistele.
NEW BALANCE VAZEE PACE
Kerge ning hea tunnetusega treeningjalats mis mõeldud kergemale jooksjale kes soovib neutraalset jooksutossu. Kerge kaalu tõttu sobib väga hästi ka harrastajale võistlemiseks. Kanna-päka suhe 6 mm. Saadaval nii naistele kui meestele.
NEW BALANCE 860 V7
Pehme treeningjalats, mis pakub head toestust keskmise ja veidi raskema kehakaaluga ülepronatsioonile kalduvale jooksjale. Hea põrutuskindlus, uuendatud pealne. Kanna-päka suhe 10mm. Saadaval nii meestele kui naistele.
NEW BALANCE ZANTE V3
Keregekaaluline treeningjalats, sobib harrastajale ka võistlusjalanõuks. Pakub veidi stabiilsust kergekaalulisele jooksjale. Kanna-päka suhe 8 mm. Saadaval nii meestele kui naistele.
NEW BALANCE 610 GTX5
Universaalne treeningjalats, mõeldud jooksmiseks nii maastikul kui asfaldil. Kuna pealne on veekindel ning tald krobelisema mustriga kui tavaliselt, siis sobib hästi talvel väljas kasutamiseks.  Saadaval nii naistele kui meestele.
NEW BALANCE VAZEE RUSH V2
Kerge ning pehme treeningjalats neutraalse jala ning kergema kehakaaluga treenijale, kel jooksutehnika kontrolli all. Uus mudel. 6mm kanna-päka suhe. Saadaval nii naistele kui meestele.
NEW BALANCE MT 590
Jooksujalats on mõeldud jooksjale kes soovib neutraalset, lihtsat ning universaalset jooksutossu nii maastikule kui linna erinevatele pinnastele. Keskmisel tasemel põrutuskindlus, sobib noortele treeningjalatsiks. Lihtsama konstruktsiooniga, väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Saadaval nii naistele kui meestele.
NEW BALANCE 1500 v3
Kerge kaaluga jooksujalats on mõeldud jooksjale, kes soovib võistluslikku ning kergelt toestatud jooksutossu. Hea põrutuskindlus, sobib kogenud harrastajale maratoniks. Saadaval nii naistele kui meestele.