Brooks

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Brooks Glycerine GTS 20

Väga pehme ja GuideRail toestusega stabiliseeritud  jooksujalats. Sobib treeningjalatsiks neile kel vaja asfaldile eriti pehmet aga samas stabiilset sussi. Sobib hästi just suure kaaluga jooksjale.

Brooks Ricochet

on treeningjalats, mis konstrueeritud tehnoloogia viimase sõna järgi nii pealses kui tallas. Eriti mugav Fit Knit kootud pealne ning kiirema põrkega DNA AMP tallavaht annavad sellele neutraalsele treeningjalatsile mõnusama oleku.

Brooks Bedlam

on kaasaegne treeningjalats, kus DNA AMP tehnoloogia pakub suurepärast põrutusleevendust asfaldil jooksmisel, Guiderail konstruktsioon võimaldab jalanõul toetada ebastabiilsema jalaga jooksjat ja FitKnit pealne suudab täpsemini kohalduda kandja eripäradega. Turvaline  valik ka raskema kehakaaluga jooksja puhul.

Brooks Ghost 14

on pehme, mugav ja hästi rahulikult tasakaalus treeningjalats. Brooksi tuntuim ja usaldatuim neutraalne mudel maailmas. Saadaval meestele ekstra lai ning naistele ekstra kitsa jala mudel.

Saadaval ka veekindel Goretex pealsega mudel nii meestele kui naistele.

Brooks Adrenaline GTS 22

Pehme ja mugav treeningjalats, mis toestab Guide Rails tehnoloogia abil ka kerget ebastabiilsust. Eraldi saadaval meestele ekstra lai ning naistele ekstra kitsa jala mudel.

Brooks Launch 9 GTS

on kerge jalats tempotreeninguteks. Veidi toestatud ülepronatsiooni vältimiseks ning pikemate distantside läbimise hõlbustamiseks. Minimaalselt õmblusi hõõrdumise vältimiseks. Sobib ka raskemale kehakaaluga jooksjale võistlusjalatsiks.

Brooks Hyperion Tempo

tempotreeningu või võistlusmudelid kergest ja energiat hästi tagastavast vahust  tallaga ja õhukese pealsega. Kiired, kerged ja hea tunnetusega.