Testikeskus

 

Jooksuekspert tunneb läbi ja lõhki jooksujalanõusid ning on Sinu abimees õige jooksujalatsi valimisel.

Selleks, et jalad püsiksid korras ning tulevikus ei peaks tegelema vigastuste raviga, on soovitav teha väga teadlikke valikuid, seda nii treeningu koormuste kui neile vastava varustuse osas. Meie kogenud eksperdid aitavad leida just Sinu anatoomilisi eripärasid,  jooksutehnikat ning koormusi arvestades Sulle õiged jooksujalatsid.

Tegeleme nii tippjooksjate kui algajatega, samuti nii tervisekõndimise kui kepikõnni harrastajatega.

Uurime sinu jooksu ja/või kõnnitehnikat ning kehahoiakut, sest vigastuste vältimiseks saab just siin palju ära teha. Seega julgustame meie poole pöörduma just alustavaid jooksuharrastajaid ning tervisekõndijaid, kuna algajatel puuduvad tavaliselt kogemused ning võrdlusmaterjal õigete valikute tegemiseks ning otsuste langetamiseks. Kindlasti saad meilt juurde teadmisi ning ka innustust tervisespordi turvalisemaks harrastamiseks.

Kasutame abivahenditena jooksulinti, kaamerat ja arvutit, mis aitavad meil kindlaks teha mil
list jooksujalatsit on sul sportimiseks tarvis. Vt paremalt äärest Kuidas Testime.

Tule testile ja me leiame Sulle koos sobivaimad jalanõud! Võimalusel võta kaasa oma vanad jooksutossud ,nii saad ka nende sobivuse kohta tagasisidet.

Nii uued jalanõud, jooksusokid kui muu vajamineva jooksuvarustuse (jooksusärgid, jooksupüksid, liibuvad, jakid, mütsid, kindad jpm) saad meie suurest valikust ka kohe kaasa osta.

Tund testimist maksab 25 EUR, mida ei tule tasuda, kui ostate meilt sobivad jalanõud kaasa. Meil pakutavaid jalanõusid näed nii meie kodulehe varustuse menüüs ringi vaadates kui Jooksueksperdi Facebooki uudisvoogu jälgides, kuna info uusimate jooksujalatsite mudelite saabumisest ilmub välja eeskätt just sinna. Kindlasti ei ole kodulehel toodud jalatsivalik lõplik, see on tegelikkuses suurem ja täieneb pidevalt.
Pane oma jalad naeratama koos meiega,

Sinu Jooksuekspert