K-Swiss

MEESTE MUDELID
NAISTE MUDELID
Blade Light Run
Blade konstruktsiooniga jooksujalats on mõeldud normaalsele või kerge ülepronatsiooniga jalatüübile. Väga hea ventileeritusega suvine treening-võistlusmudel. Läbivad augud tallas võimaldavad vee drenaazhi. Mõeldud keskmisele ja kergemale kehakaalule.
Blade Max Stable
on konstrueeritud ülepronatsiooni kontrollimiseks, Blade tehnoloogia pakub suurepärast põrutusleevendust asfaldil jooksmisel, Guide Glide konstruktsioon võimaldab jalanõul täpsemini kohalduda kandja eripäradega. Turvaline ka raskema kehakaaluga jooksja puhul.
Kwicky Blade Light

Maailma tipptasemel triatlonijalats, mõeldud võistlusteks või kiireteks treeningjooksudeks. Blade tehnoloogial konstrueeritud tald. Läbivad augud võimaldavad suurepärast drenaazi. Jalanõud töödeldud nanotehnoloogilise IonMask kattega, mis välistab vedeliku imbumise pealse kiududesse, säilitades nii jalatsi esialgse kerguse ka vees leotades. Kergelt toestatud, peaaegu õmblustevaba, sobib tipptegijale ka paljajalu pikkadeks distantsideks.

Kwicky QT2

on Kwicky Blade Light mudeliga samale platvormile ehitatud kiirkinnitustega versioon, triatlonis kiireks vahetusala läbimiseks.

 

K-Ruuz 1.5
väga hea teetunnetusega ülikerge (185 gr / US9) võistlusjalats. IonMask, läbivad augud tallas, peaaegu õmblustevaba. Kergelt toestatud kannaosa koos mõningase pehmendusega võimaldab läbida ka maratonidistantse. Kõige enam kasutatatud võistlusjalats triatloni pro klassis Konal.
Kona S
on kerge jalats nii võistlusteks kui treeninguteks. Väga hea vee läbilaskvus, kergelt toestatud ülepronatsiooni vältimiseks ning pikemate distanside läbimise hõlbustamiseks. Minimaalselt õmblusi hõõrdumise vältimiseks. Sobib ka raskemale kehakaaluga jooksjale võistlusjalatsiks.
Blade Foot Run
minimalistlik neutraalne jooksujalats on 0mm kanna-päka suhtega. Mõeldud neile, kes soovivad tegeleda  jalgade süvalihaste treenimisega või läbida lühemaid jooksudistantse. Sobib väga hästi madala profiiliga suviseks vaba aja jalatsiks.